ДЕНЬ «Є» У СУМАХ: УКРАЇНА – ЦЕ ЄВРОПА

Юстиція Сумщини серед тих, хто святкував наповнений цікавими заходами та ідеями День Європи, який покликаний ще раз утвердити істину: Україна – це Європа

У День «Є» фахівці обласної юстиції на центральній вулиці обласного центру – Соборній, у сквері біля пам’ятника Шевченка інформували містян і гостей свята про нові напрями правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», що ґрунтуються на європейських принципах права та кращих світових практиках: «Відповідальне батьківство», «Протидія домашньому насильству», «Стоп булінг», «Виїзд дитини за кордон».

«Громадяни повинні знати, що сьогодні у правовій галузі України успішно втілено нові законодавчі ініціативи, основа яких – європейські принципи, – зазначила очільник юстиції Сумщини Ірина СВИСТУН. – Суспільство підтримує активну діяльність органів юстиції по протидії булінгу, боротьбу з домашнім насильством, активну роботу по стягненню аліментів заради благополуччя дітей. Слід відзначити нові формати надання послуг у всіх напрямах діяльності юстиції. Наші онлайн-послуги, сервіс «Шлюб за добу», проект Е-малятко наповнені новим змістом, це все по-сучасному, по-європейськи».