ДЕНИС ШМИГАЛЬ: ЗАВДЯКИ ПОКРАЩЕННЮ ТРЬОХ ПАРАМЕТРІВ УКРАЇНА ЗМОЖЕ ЗДІЙСНИТИ ПРОРИВ У РЕЙТИНГУ DOING BUSINESS

Продовження реформ, зокрема у сфері ведення бізнесу, є однією з ключових цілей Уряду. Як зауважив Прем’єр-міністр, Уряд ставить за мету досягти топ-50 в Індексі глобальної конкурентоспроможності та топ-30 у рейтингу Doing Business

«Зараз у рейтингу Doing Business ми коливаємося в районі 60-го місця. Є три параметри, які тримають нас унизу. Це підключення до електромереж, законодавство про банкрутство та доступність до фінансових ресурсів», – зазначив Денис ШМИГАЛЬ.

Глава Уряду зауважив, що це ті ризики, які внутрішні та зовнішні інвестори сприймають як обмеження для розвитку бізнесу.

Прем’єр-міністр відзначив, що вже ухвалений Кодекс України з процедур банкрутства. Подальша робота у законодавчій сфері та з підзаконними актами в цій сфері дасть змогу Україні піднятися в рейтингу Doing Business.

«Потрібні також законодавчі зміни стосовно підключення до електромереж. Ми зробили вже перші кроки. В Україні запроваджений так званий RAB-тариф. Це частина тарифу, яка відшкодовується власникам електромереж і спрямовується ними, власне, на реінвестиції в розвиток мереж і головне на здешевлення підключень», – підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр додав, що важливе також нормативне регулювання процедури підключення до електромереж: «Ми також цим займаємося. Це один із пріоритетів для бізнесу та інвесторів».

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/denis-shmigal-zavdyaki-pokrashchennyu-troh-parametriv-ukrayina-zmozhe-zdijsniti-proriv-u-rejtingu-doing-business