Поради щодо попередження насильства «Ти маєш знати про ВІЛ набагато більше»

Під такими назвами 25 листопада 2016 року в приміщенні Тростянецького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції заступником директора – начальником відділу із соціальної роботи Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світланою Сизарєвою спільно з практичним психологом «Клініки, дружньої до молоді» Тростянецької ЦРЛ Ольгою Сторожевою та особовим складом кримінально - виконавчої інспекції Каріною Саєнко, Станіславом Семенішиним та Маргаритою Шкарупою були проведені інформаційно просвітницькі заходи з особами, які засуджені до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

Заняття були присвячені до Міжнародного Дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок (25 листопада) та Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом (1 грудня).

В ході лекції  «Поради щодо попередження насильства» засуджені закріпили та поглибили свої знання про права людини, про насильство та його види, правомірну поведінку. Вчились висловлювати  власну думку, толерантно ставитись до оточуючих.

А під час бесіди «Ти маєш знати про ВІЛ набагато більше» присутні більш детально ознайомились з хворобою, що руйнує імунну систему, з наслідками інфікування, з’ясували, як уникнути зараження ВІЛ, встановили різницю між ВІЛ та СНІД-ом.

В кінці зустрічі психологом «Клініки, дружньої до молоді» Тростянецької ЦРЛ Ольгою Сторожевою з учасниками заходу було проведено анкетування «Що я знаю про СНІД?».  Заступник директора- начальник відділу із соціальної роботи Тростянецького РЦ СССДМ Світлана Сизарєва роздала кожній молодій особі буклети з даної тематики, виготовлені їхньою установою. А працівники  КВІ  Каріна Саєнко, Станіслав Семенішин та Маргарита Шкарупа провели індивідуальні бесіди профілактичного характеру з кожним засудженим.