«Зроби свій вибір: здоров’я чи примарна насолода»

9 вересня 2016 року співробітники кримінально-виконавчої інспекції Федір Нестеренко та Станіслав Семенішин спільно з головним спеціалістом Тростянецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світланою Сизарєвою провели виховний захід з молоддю, яка засуджена до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнена від відбування покарання з випробуванням до Дня фізкультури і спорту на тему: «Зроби свій вибір: здоров’я чи примарна насолода».

Метою зустрічі було виховання в молоді негативного ставлення до алкогольних напоїв,  тютюнокуріння та наркотиків, розвиток  уявлення про їх шкідливість; бажання і вміння вести здоровий спосіб життя, критично ставитися до своїх негативних вчинків; формування вміння володіти собою; спонукати юнаків до роздумів, що вибір залежить від тебе самого.

В ході заняття було проведено анкетування «Ваше відношення до здорового способу життя», вікторина на тему «Спорт – це життя!».

Під час обговорення даної теми було з’ясовано, чому  сьогодні гостро стоїть проблема виховання здорової молоді, від яких основних чинників залежить здоров’я та що заважає сучасній молоді вести здоровий спосіб життя.

Розмова з учасниками заходу вийшла змістовна, кожен з них був активним, щирим та відвертим. Всі прислухались до порад спеціаліста Центру та працівників КВІ.

Під кінець заняття кожен учасник отримав інформаційно-просвітницькі бюлетені з тем: «Майбутнє без алкоголю» та «Скажемо палінню НІ!»