«День пам’яті жертв політичних репресій»

В історії кожного народу є героїчні й трагічні сторінки. У нашій історії чи не найтрагічніші ті, що пов’язані з репресивною політикою. В історичній пам’яті народу назавжди закарбувалися людські трагедії 1930-х років, коли за необережне слово можна було заплатити життям. Непоправних і нічим не виправданих втрат зазнав український народ унаслідок масових політичних репресій 1937 – 1938 років, які торкнулися всіх верств населення, обірвали та скалічили життя мільйонів наших співвітчизників.

Згідно з Указом Президента України від 21 травня 2007 року № 431/2007 «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років» щороку в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

Так, 13.05.2016 рокуз метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій працівниками Тростянецького районного сектору кримінально – виконавчої інспекції спільно з науковим співробітником комунального закладуТростянецької районної ради «Тростянецький краєзнавчий музей» була проведена тематична бесіда з підобліковими на тему «День пам’яті жертв політичних репресій».