Тростянецьким РС КВІ відвідана ЗОШ № 4 м. Тростянець де був проведенийзахід на тему: «Профілактиказлочинності та адміністративнихправопорушеньсереднеповнолітніх»

У наш час надзвичайно гострою є проблема збільшення правопорушень серед дітей і молоді. Безперечно, правопорушення тісно пов’язані з процесами деморалізації суспільства, безробіття, зі стрімким розвитком наркоманії, токсикоманії, поширення мінших соціально-негативних явищ.

Так, 16.03.2016 працівники Тростянецького районного сектору кримінально-виконавчої інспекції спільно зі співробітниками Тростянецького відділення поліції та служби у справах дітей Тростянецької РДА відвідали загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №4 Тростянецької РДА Сумської області провели спільний захід на тему: «Профілактика злочинності та адміністративних правопорушень серед неповнолітніх».

На лекції були присутні учні та вчителі школи. Зустріч проходила у формі відкритого діалогу на тему профілактики злочинності серед підлітків, відповідальності неповнолітніх перед законом за вчинені адміністративні та кримінальні правопорушення. Учнів було ознайомлено з їх правами, обов’язками та вчинками. Кожне конституційне право дітей підтверджувалось яскравими прикладами. Школярі не тільки поповнили знання про свої права, а й обговорювали важливі питання, що стосуються понять: дитина і злочин. Співробітники давали відповіді на питання, які турбували дітей.

Бесіда виявилась дуже інформаційною, змістовною та динамічною. Сподіваємось, що учні школи отримали багато нових знань з питань правової культури, правового захисту, законодавства та набули певного досвіду застосування цих знань на практиці в сучасному житті. Набутий досвід, спілкування, проведені заходи продовжуватимуть жити і утверджуватися у житті кожного, хто долучився до його проведення та участі. Без сумніву, проведена робота сприятиме попередженню правопорушень, а можливо, служитиме у виборі майбутньої професії підлітків.