ЧАС ДЛЯ ОРГАНІЗОВАНОГО ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ

Підійшла до завершення І зміна оздоровчо-відпочинкової кампанії на Тростянеччині. Різнобарв’я заходів у таборах надало дітям можливість відпочити, проявити себе, отримати вир позитивних емоцій.

Оцінку організації та діяльності пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням якнайкраще нададуть самі діти. Адже тісна співпраця органів влади, педагогів, батьків, спонсорів спрямована для якісного дозвілля дітлахів.

 

Бєловол Олексій, 4 клас Смородинський НВК: «Мені подобається проводити час у таборі, бо кожен день особливий. Це екскурсії, свята, конкурси, змагання. Найбільше вражень було від відвідування музеїв міста. У краєзнавчому знайомилися з історією рідного краю, а в музеї шоколаду захопилися смачними виробами»

Башлай Вероніка, 6 клас Смородинський НВК: «Мені подобається відвідувати пришкільний табір тому, що тут весело відпочивати з друзями, змагатися у цікавих конкурсах, отримувати солодкі призи, робити зарядку під музику, проводити час на дискотеці, гуляти у лісі. А ще у нас найкращі вихователі та смачна їжа у їдальні.»

 Лучанінова Анастасія, 8 клас Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 3: «Кожного року я із задоволенням відвідую табір. Тут весело проводжу час з однолітками, маю можливість розвивати свої таланти. Адже робота у пришкільному таборі відкриває для мене нові горизонти. І звичайно, найцікавіше у таборі це екскурсії та подорожі. Мені дуже сподобалась поїздка до страусиної ферми.»

Своякова Марія, 2 клас Тростянецька СШ І-ІІІ ст. № 3: « Мені дуже подобається у таборі «Веселка», тут щодня проходять цікаві заходи. Наш загін «Водограй» виборов І місце у конкурсі дитячих талантів. Запам’ятався тематичний день, коли всі були «індіанцями». Оригінальний костюм мені допомагала виготовити уся моя родина. Весело було у день, коли робили все навпаки». Шкода що так швидко пробігає час!»

Кульбаба Дарина, 3 клас Білківський НВК: «Мені подобається відвідувати пришкільний оздоровчий табір «Сонечко» тому, що кожен день відпочинку - справжнє свято з конкурсами, загадками, танцями.»

Святенко Владислав, 2 клас Білківський НВК: «У таборі дуже цікаво проводити час, з друзями ми можемо подорожувати та насолоджуватися краєвидами рідного краю, а ще тут смачно готують»