НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ ПРО СТАН ПРОХОДЖЕННЯ ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ 2013-2014 РР.

16 червня 2014 року на апаратній нараді під головуванням голови Тростянецької районної державної адміністрації Олександра Комлика йшлося про стан проходження опалювального сезону 2013-2014 рр.

«Ми повинні весь час тримати під контролем питання підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до осінньо-зимового періоду. Особливо важливим завданням роботи даного напрямку є забезпечення своєчасної та якісної підготовки  підприємств, установ та організацій до роботи в зазначений період», – наголосив очільник району.

Учасниками наради було розглянуто стан проходження опалювального сезону на підприємствах, установах та організаціях в осінньо-зимовий період 2013-2014 років. Особливу увагу було акцентовано на виконанні заходів з підготовки до зимового періоду.

Із доповіддю виступив начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Тростянецької районної державної адміністрації Дмитро Козачок. Він коротко прозвітував про виконані поточні роботи по проведенню опалювального сезону 2013-2014 р. по таких об’єктах: відділ освіти райдержадміністрації, заклади охорони здоров’я, відділ культури та туризму, КП «Райкомунгосп» та про виконані заходи по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 рр. по водопровідно-каналізаційному господарству та по житловому фонду.

Загалом Дмитро Козачок зазначив, що було складено та підписано всі акти готовності об’єктів до роботи та на час опалювального періоду аварійних ситуацій на об’єктах теплопостачання не виникало.