ПРИВІТАЛИ 100-РІЧНУ ЮВІЛЯРКУ!

На днях 100 років від дня народження відзначила мешканка нашого району Літвін Марія Константинівна. Ювілярка завжди вела здоровий спосіб життя, вона позитивно налаштована, до кожного, навіть до незнайомих людей ставиться з добром і турботою.

Марія Константинівна народилася в селі Зарічне Тростянецького району  Сумської області в сім’ї простих сільських робітників. Була четвертою дитиною в сім’ї з п’яти дітей. Освіта початкова. З 1935 року до виходу на пенсію працювала в колгоспі Жигайлівської сільської ради на різних сільгоспроботах. Перенесла голодомор 1932-1933 років. У роки війни також працювала в рідному колгоспі.

Всього має 33 роки трудового стажу. Марія Константинівна учасник війни, отримує пенсію за віком. На теперішній час вдова, проживає у місті Полтава в будинку однієї з доньок, яка разом з чоловіком і доглядають стареньку.

Окрім родичів, близьких та рідних голова Тростянецької районної державної адміністрації та управління соціального захисту населення надсилає найкращі побажання:

«Вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови. Сердечно вдячні Вам за багаторічну самовіддану працю. Радіємо, що переживши багато бурхливих подій, Ви  зустрічаєте ювілей у колі рідних та близьких Вам людей. Бажаємо міцного здоров’я, радості й благополуччя на довгі щасливі роки».