З 1 ЛИПНЯ ДЕРЖАВА КОМПЕНСУЄ РІЗНИЦЮ В ТАРИФАХ НА ГАЗ, ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ОПАЛЕННЯ ТА ГАРЯЧУ ВОДУ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ РОДИНАМ

Про це йшлося у ході наради з представниками облдержадміністрацій щодо тарифної політики в житлово-комунальній сфері та соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, яка відбулася у Мінрегіонбуді

«Право на отримання цієї пільги матимуть сім’ї, у яких середньомісячний сукупний дохід за попередні шість місяців нижчий від прожиткового мінімуму. За нашими розрахунками, близько 3 мільйонів домогосподарств зможуть скористатися даною компенсацією. З державного бюджету вже виділено відповідні кошти», – зазначив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Андрій БІЛОУСОВ.

За його словами, при визначенні компенсації не враховується майновий стан сімї, як це відбувається при призначенні житлової субсидії, зокрема: наявність у володінні (користуванні) більш ніж одного житлового приміщення, більш ніж двох транспортних засобів; здача в найм або оренду житлового приміщення; наявність додаткових не задекларованих джерел для існування; купівля майна, товарів, оплата послуг на суму понад 10 прожиткових мінімумів.

Посадовець підкреслив, що окрім компенсації продовжує діяти програма житлово-комунальних субсидій, яка в середньому за рік охоплює 809,4 тисячі сімей.

«Передбачається, що цьогоріч число сімей-одержувачів житлових субсидій збільшиться на 23% і становитиме майже 995 тисяч сімей», – додав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Загалом, з урахуванням житлових субсидій та компенсації додаткових витрат на оплату ЖКП державну підтримку отримають 4,5 мільйона сімей.