СВЯТО ПОСМІШОК ТА ВЕСЕЛОЩІВ

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей.

У Тростянецькій районній бібліотеці для дітей було особливо багато сміху, радості, дитячих усмішок і веселощів, тому що тут для дітей 3-а і 3-б класів СШ №5 відбулося Свято дитинства «Хай сонце яскраво світить, хай живуть щасливо діти».

Організатори заходу: служба у справах дітей Тростянецької районної державної адміністрації, тростянецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Тростянецька районна бібліотека.

Це не тільки одне з найрадісніших і улюблених свят для дітвори , але й нагадування дорослим про те, що діти потребують їх постійної турботи і захисту і що дорослі несуть відповідальність за них. Дитинство кожної дитини має бути під захистом – захистом прав , здоров'я і життя підростаючого покоління

Розпочався захід розповіддю ведучої Валентини Гладун про історію виникнення свята, про те, що дитячі посмішки, повітряні кулі вважаються символом Міжнародного дня дітей. У цього дитячого свята є і свій прапор. Зі словами вітання виступили спеціаліст Тростянецького районного центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді Світлана Володимирівна Сизарєва та головний спеціаліст служби у справах дітей Наталія Володимирівна Бєлікова. Школярі з натхненням читали вірші про Україну, маленьку батьківщину.

А потім ведуча запросила присутніх в подорож чарівною, неповторною, щасливою країною Дитинство, під час якої малеча брала участь у літературних вікторинах, конкурсах, розважальній програмі «Незвичайні пригоди в Країні ігор», відгадувала кросворди. А коли розпочалися рухливі ігри, радості дітей не було меж. Кожен прагнув взяти в них участь і обов’язково бути першим.

Свято вдалося на славу. Діти отримали багато позитивних емоцій, вражень і море радості, особливо від отриманих солодких подарунків, наданих нам спонсором заходу ПАТ «Монделіз Україна».