ВІТАННЯ В.О. ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Діти - найдорожче багатство кожної людини, кожної родини, кожної країни

Заради забезпечення гідного, щасливого життя дітей в умовах гарантованого миру та безпеки, ми готові долати всі труднощі і перешкоди, захищати і наполегливо працювати, об’єднавши зусилля усієї української громади, - йдеться у вітанні в.о. Президента України.

Дорогі діти! Шановні дорослі!

Щороку в перший день літа в Україні, як і в багатьох країнах світу, відзначається День захисту дітей.

Ця дата була заснована через чотири роки після закінчення найстрашнішої в історії людства Другої світової війни, яка забрала життя десятків мільйонів людей. На міжнародному конгресі жінок в 1949 році у Парижі пролунала клятва - невтомно боротися за забезпечення міцного миру як єдиної гарантії щастя дітей.

Сьогодні, коли перед нашою країною постали надзвичайно складні випробовування, завдання збереження життя, здоров'я і благополуччя дітей, як ніколи, є вкрай актуальним.

Діти - найдорожче багатство кожної людини, кожної родини, кожної країни. Заради забезпечення гідного, щасливого життя дітей в умовах гарантованого миру та безпеки, ми готові долати всі труднощі і перешкоди, захищати і наполегливо працювати, об’єднавши зусилля усієї української громади.

День захисту дітей - нагадування владі, суспільству про необхідність поваги і суворого дотримання прав дітей, що є неодмінною умовою формування гуманного і демократичного суспільства. Лише демократична держава здатна поважати та реально захищати права своїх дітей.

У цей день хочу подякувати усім, хто обрав своїм професійним обов’язком захист прав дитини, хто не просто виконує цей обов’язок, а служить дітям. Слова особливої поваги - людям, які піклуються про дітей, які залишилися без батьківської опіки і найбільше потребують тепла і любові.

Від щирого серця бажаю кожному із восьми мільйонів юних громадян України безхмарного неба, міцного здоров’я, родинного тепла, успіхів у навчанні та цікавого й змістовного дозвілля. Хай ваші обличчя завжди сяють радістю і щастям. Гарної долі, добра, терпіння, натхнення, здійснення всіх ваших найзаповітніших бажань!

Олександр ТУРЧИНОВ