ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР – ОДНА З САМИХ ХВИЛЮЮЧИХ І ПАМ’ЯТНИХ ПОДІЙ В ЖИТТІ ШКОЛЯРІВ

Шкільний випускний вечір – це особливе свято. Шкільні роки пролітають дуже швидко і непомітно, одні події змінюються іншими. Шкільні роки дарують багато друзів, багато переживають своє перше кохання. Але після випускних іспитів належить відсвяткувати шкільний випускний вечір. Це завжди дуже хвилююче свято, як для дітей, так і для їхніх батьків, педагогів. Шкільний випускний вечір – це прощання з рідною школою, з вчителями, часом і з друзями, які роз'їжджаються по всій країні, намагаючись знайти свою долю, продовжити навчання у вищих навчальних закладах.

Для того, щоб випускний вечір запам'ятався на все життя, необхідно продумати безліч моментів, від випускного костюма або плаття до зустрічі світанку з однокласниками. Як правило, до випускного вечора передує підготовка, складається сценарій свята, розучуються вірші, пісні, обирається  місце проведення та святкування, складається маршрут прогулянки по нічному місту. Важливим завданням є і вибір місця для урочистої церемонії.

Ідеальне місце для проведення театралізованої врочистої частини – це стадіон ім. В.Куца Отут є сцена, що надає особливу значимість події, тут природнє освітлення, звук, гарні акустичні можливості. Адже, на святі буде багато гостей. Пам’ятаємо, що це буде урочисте свято не тільки для випускників і їх батьків, а й для всієї Тростянеччини. Жителі району прийдуть розділити всю свою радість із шкільною громадою. Отож, гостей буде чимало і на стадіоні вони всі помістяться.

Дане місце проведення дає можливість з трибунів розгледіти кожного випускника. А чи забезпечить це приміщення Круглого двору? Ні, і ще раз ні… Навпаки, натовп буде тіснитися, кожен буде лізти наперед, бо нічого не видно. Ви тільки уявіть собі скільки у нас випускників і до кожного з них прийдуть матусі і татусі, бабусі і дідусі, братики та сестрички, близькі друзі, родичі. Кожен з них захоче розгледіти і побачити у натовпі свого красеня чи красуню. Це природно, це правильно, так і  повинно бути. Але, приміщення Круглого двору лише ускладнить це питання, ще не довго й до сварок може дійти. А навіщо псувати настрій присутнім?

Важливими подіями під час випускного буде – вручення атестатів, медалей та випускний вальс. І тільки на стадіоні з трибун ми зможемо добре розгледіти всю красу церемонії та кружляння вальсу. Ми повинні думати про своїх випускників. Невже вони цілий місяць, чи то й більше готувалися до цього чарівного свята, щоб їх не було видно? Тож, зручнішого місця годі й шукати.

Дану думку підтримують як самі випускники шкіл, так і їх батьки. Учні 11-го класу звернулися до виконуючого обов’язки начальника відділу освіти Тростянецької РДА Петра Кузуба з проханням проведення районного свята «Випуск – 2014» на стадіоні імені В. Куца. Поставлене питання було розглянуто Тростянецькою районною державною адміністрацією. За результатами розгляду звернень учнів та їх батьків було виявлено, що більшість учнів та батьків бажають загальноміські урочистості провести на стадіоні. Якщо розглядати процентне співвідношення, то за даними аналізу серед батьків більшість за районний стадіон імені В. Куца. Серед учнів схожа ситуація – 94% випускників за стадіон, решта – 6% за Круглий двір.

У свою чергу міська рада пропонує свій план проведення випускного вечора, але керівництво не розуміє, що ніякі  зручні стільці, стіни прекрасної фортеці, окрема сцена для випускників, торгівельні точки біля входу до фортеці, як обіцяє міськрада, не замінять видовища прекрасної церемонії з трибун стадіону. Це свято не для того, щоб відпочити чи милуватися краєвидом, – це свято на яке кожен гість прийде подивитися на чарівних, уже майже дорослих випускників, які вже скоро покинуть домівки і підуть у доросле життя.

Випускний вечір – це зворушливий момент, який  проходить тільки один раз в житті. Наше завдання –– зробити це свято для дітей так, як  вони самі цього бажають. На сьогоднішній день стадіон вважається традиційним місцем церемонії всіх випускників шкіл. Тож, давайте  продовжувати нашу традицію!

 

Запрошуємо всіх бажаючих на урочисту частину випускного вечора «Випуск– 2014», який відбудеться 31 травня о 19. 00 год. на стадіон

 імені В. Куца.