СИЛЬНІ ДУХОМ ПРОСЛАВЛЯЮТЬ ТРОСТЯНЕЧЧИНУ

Спорт не тільки фізично загартовує, але й духовно збагачує. Сьогодні цю істину розуміють усі.

Бібліотекарі Тростянецької районної бібліотеки прикладають багато зусиль для популяризації здорового та активного способу життя серед молоді. А щоб це були не лише «сухі» лекції, організовують цікаві зустрічі з відомими особистостями міста.

Так, нещодавно в бібліотеці відбулася зустріч учнів 9-10 класів спеціалізованої школи №2 з чотириразовим чемпіоном України з боксу, вихованцем Тростянецької ДЮСШ Владиславом Сторчуном, який неодноразово своїми перемогами прославляв наше місто та район. Його тренер - директор ДЮСШ Олександр Гребеник.

Старшокласники мали змогу дізнатися все про роботу цього закладу та як стати його вихованцем, поспілкувалися зі знаменитим однолітком. Владислав  поділився спогадами про свої перші кроки в боксі, незабутні перші  спортивні змагання. Велику зацікавленість у молоді викликали відеоролики турнірів, в яких приймав участь молодий спортсмен.

Такі зустрічі стають незабутніми і дуже подобаються юним відвідувачам бібліотеки, - говорить директор бібліотеки Людмила Єфремова.