ДО ТРОСТЯНЕЧЧИНИ ЗАВІТАВ БОГДАН БЕНЮК

21 травня 2014 року до стін Тростянецької районної державної адміністрації завітав Богдан Михайлович Бенюк – народний артист України, видатний комік, найкращий вітчизняний Швейк, телеведучий, патріот, благодійник.

Очільник району Олександр Комлик зазначив: «Для Тростянецького району велика честь приймати видатного культурного діяча театру й кіно, політика та народного депутата України».

Гостя зустріли за круглим столом із кавою та цукерками. За словами актора, він вперше приїздив до нашого міста і те проїздом. Шкода, що зустріч була досить короткою, адже, за браком часу він зупинився не на довго.

У ході спілкування Богдан Бенюк розповів про свій творчий шлях, акцентував увагу на суспільно-політичній ситуації в державі, наголосив, що зараз країна переживає складні часи: досі триває революція, військове вторгнення Росії, складна економічна ситуація. За словами Богдана Бенюка, головне пройти ще один не менш важливий етап: президентські вибори та довибори до Верховної Ради України.

 Зустріч пройшла в дружній і невимушеній атмосфері, де було місце як розмовам про реалії сучасної Української політики та позиції ВО «Свободи» до них, так і жартам без яких тяжко уявити видатного діяча.

Пан Богдан радо сприйняв гостинність керівництва району і пообіцяв невдовзі за можливістю відвідати Тростянеччину знову.