ТРОСТЯНЕЧЧИНА ГОТОВА ДО ПРОВЕДЕННЯ ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРІВ

Про це зазначив голова Тростянецької райдержадміністрації Олександр Комлик під час наради про готовність Тростянецького району до виборів Президента України 25 травня.

«Ми повинні максимально реагувати на проблемні питання та всебічно сприяти в організації виборчого процесу. Завдання органів виконавчої влади – забезпечити законність і правопорядок під час волевиявлення громадян», – на цьому наголосив керівник райдержадміністрації.

Т.в.о. начальника відділу Державного реєстру виборців Ольга Токарєва зазначила, що у дільничні виборчі комісії Тростянецького району було передано попередні списки виборців, а також запрошення виборцям Тростянеччини для участі у позачергових виборах Президента України 25 травня. На даний момент списки продовжують уточнюватись. Найчастіше до відділу державного реєстру виборців громадяни звертаються з метою включення їх в списки виборців у зв’язку із досягненням ними 18-річного віку або для подання заяви про тимчасову зміну місця голосування. Такі уточнені списки будуть передані дільничним комісіям у терміни, що визначені чинним виборчим законодавством.