СУМЩИНА ОТРИМАЛА 23 КАРЕТИ ШВИДКОЇ ДОПОМОГИ

Володимир ШУЛЬГА: «Оновлення автопарку медичної галузі – це покращення якості медицини, тисячі врятованих життів»

«Попри складну економічну ситуацію в державі пріоритетом у роботі влади залишається розвиток галузі охорони здоров'я, адже життя і здоров’я людей є найголовнішою цінністю. Карети швидкої допомоги відправляться в усі райони Сумщини, де на них із нетерпінням чекають тисячі людей, особливо в сільській місцевості. Тому ми можемо бути впевненими, що якісна медицина дійде до найвіддаленіших куточків області», – зазначив під час вручення ключів голова облдержадміністрації.

За його словами, автомобілі швидкої медичної допомоги придбані за рахунок коштів державного бюджету. Серед них – 20 машин типу B на базі PeugeotBoxer та 3 – типу С (реанімобілі). До кінця травня очікується надходження ще 11 машин.

 Як повідомив начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Сергій БУТЕНКО, автомобілі оснащені медичною апаратурою, імобілізаційним обладнанням та виробами медичного призначення для надання невідкладної допомоги хворим та постраждалим в надзвичайних ситуаціях згідно з Національним стандартом України.

У комплектацію автомобілів входять дефібрилятор-монітор та кардіомонітор, електрокардіограф, інгалятор та глюкометр, комплекти кисневого та інфузійного устаткування, набори для імобілізації з кріслом-каталкоюта вакуумним матрацом, ручний портативний відсмоктувач та дихальний апарат, сумка-укладка для невідкладної медичної допомоги.