СУМЩИНА ВІДЗНАЧАЄ 69 РІЧНИЦЮ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ

Представники влади та громадськості області поклали квіти до Меморіального комплексу «Вічна Слава», вшанували подвиг ветеранів

«Низько вклоняємося всім ветеранам і дякуємо за Перемогу. На їх прикладі ми виховуємо дітей, вчимо любити свою державу так, як любили її наші батьки і діди. Ми пам’ятаємо, якою ціною далася вам Перемога. Тому наше завдання сьогодні – не допустити, щоб ворожий чобіт знову топтав нашу политу кров’ю землю», – зазначив у вітальному слові голова облдержадміністрації
Володимир ШУЛЬГА.

Він підкреслив, що влада робить все для того, щоб у жителів Сумщини було мирне небо над головою, а віра в соборну, незалежну Україну об’єднувала людей.

За словами Володимира Шульги, нині свято відбувається в непростий для України час військового протистояння. Тому було прийнято рішення максимально скоротити програму урочистостей задля безпеки людей. Цьогоріч відмінено пішу ходу вулицями Петропавлівська та Герасима Кондратьєва, учні та студентська молодь масово не залучалися до заходу.

Очільник області також повідомив, що на численні звернення громадськості він вийде з ініціативою перед керівництвом держави присвоїти посмертно звання «Героя України» заступнику начальника відділу ЦСО (А) УСБУ України в Сумській області Олександру АНІЩЕНКУ, який загинув у Слов’янську під час антитерористичної операції.

«Україна понесла незліченні людські втрати у війні. Солдати дивилися в очі смерті, віддавали життя за мир. Всі, хто не повернувся з бою і хто зараз зустрічає Перемогу в строю, заслужили, щоб їх пам’ятали і шанували», – зазначив голова Сумської міської організації ветеранів Микола БОНДАРЄВ.

«Я зустрів Перемогу в Берліні. Тоді всі ми мріяли повернутися на рідну землю, до близьких. Цінуйте мир, діти. Слава Україні!», – сказав зі сльозами на очах ветеран Павло КРАВЧУК.