З ПЕРЕМОГОЮ, ВЕТЕРАНЕ!

Володимир ШУЛЬГА відвідав ветеранів та поздоровив їх із Днем Перемоги

Напередодні 9 травня голова облдержадміністрації привітав Героя Радянського Союзу Василя БАТЄХУ з Сум, Андрія ЗАЇКУ та Миколу ІВАНОВА з с. Комишанка Недригайлівського району.

«9 Травня – це свято ветеранів, які у 1945 році здобули омріяну Перемогу. В цей день ми дякуємо їм за подвиг, низько вклоняємося могилам солдат, які не повернулися з поля бою, загинули за мирне життя своїх нащадків. Ветерани потребують нашої уваги, турботи, доброго слова, розуміння. Ми ж повинні вчитися у них мудрості, патріотизму, виховувати дітей на їх прикладі, як потрібно любити Батьківщину», – підкреслив очільник області.

За його словами, слава ветеранів, їх подвиг та героїзм надихають нині українських воїнів на захист Вітчизни.

Ветерани з радістю ділилися фронтовими історіями, згадували бойових товаришів, переглядали фото. У свої 90 років Андрій Андрійович Заїка активно цікавиться суспільно-політичними питаннями, переймається ситуацією, що нині склалася в державі. Він пішов на фронт у 18 років і зустрів переможний травень у Берліні.

«Ми воювали за те, щоб ви жили мирно і дружно. Наше покоління пережило важкі часи, тому я хочу, щоб страшна історія більше не повторилася», – сказав з хвилюванням воїн Великої Вітчизняної війни.