НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ ВШАНУВАЛИ ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ

8 Травня у стінах Тростянецької районної державної адміністрації з нагоди 69-ї річниці Великої Вітчизняної війни відбулося урочисте зібрання та вшанування тих, хто виборював перемогу в жорстоких боях, хто відстояв нашу Вітчизну, виявив нездоланну мужність та незламність духу – ветеранів, учасників Великої Вітчизняної війни!

У своєму виступі очільник Тростянецької райдержадміністрації Олександр Комлик підкреслив, що пам'ять про війну, її сувора правда залишаються з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто пожертвував найдорожчим – своїм життям. Війна…Її сувора правда назавжди залишиться з нами.

Події тих днів ніяк не згасають у нашій пам’яті. Про це нагадують меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам'ять, яку ми несемо у своїх серцях. Чим далі відходить від нас та тривожна година, тим величнішими постають подвиги захисників Вітчизни, тим повніше ми усвідомлюємо історичне значення здійсненого. Немає слів, які можуть передати весь біль втрати.

Для ветеранів, із вітальними словами, виступили вихованці Палацу дітей та юнацтва. По завершенню заходу ветеранам було вручено квіти та подарунки.