АНДРІЙ КРАМЧЕНКОВ: «НОВА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ЗАКЛАДЕ ПЕРСПЕКТИВИ МОДЕРНІЗАЦІЇ СУМЩИНИ»

Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації утворено комітет з розроблення проекту Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2020 року, який очолює заступник голови облдержадміністрації Андрій Крамченков

«Розробка Стратегії дозволить реалізувати потенціал області, забезпечити збалансований та динамічний розвиток територій, підвищення рівня життя громадян. Методологія нового проекту Стратегії регіонального розвитку Сумської області  на період до 2020 року була розроблена і запропонована Європейським Союзом, а також адаптована до українських реалій, що є її значною перевагою», – зазначив Андрій Крамченков під час брифінгу.

До комітету розробників проекту Стратегії увійшли керівники структурних підрозділів облдержадміністрації. До роботи також залучатимуться представники наукових кіл, бізнесу та громадськості, поінформував Андрій Крамченков.

«Наступний крок у розробці документу – створення робочих груп у різних галузях. Ми плануємо залучити близько 200 фахівців, що гарантує всебічне охоплення ключових напрямків розвитку області. Наразі в рамках методології створення Стратегії ми вже визначили якими саме будуть ці групи і отримали згоду низки науковців, які хочуть взяти участь у процесі  розробки», –  сказав посадовець.

Напрацювання Стратегії регіонального розвитку Сумської області триватиме півроку.

«При розробці документу ми будемо використовувати метод прогнозування технологічного розвитку. Тобто зробимо оцінку стану Сумщини не тільки в Україні, а й у найближчих сусідніх державах і, виходячи з цього,  визначимо пріоритети розвитку, на які потім спрямуємо ресурси області. Окрім цього, ми маємо розробити заходи з втілення програми у життя», – наголосив Андрій Крамченков.

За його словами, новий шлях розвитку області включатиме антикорупційну складову, бо це те, чого вимагає українське суспільство та час.

«Ми налаштовані на серйозну роботу, адже маємо закласти надійний фундамент, який дозволить впевнено дивитися в майбутнє і з подвійною наполегливістю працювати на благо жителів області», – підкреслив
Андрій Крамченков.