ПРО СТАРІСТЬ ПОТРІБНО ТУРБУВАТИСЬ ЗІ ШКІЛЬНОЇ ЛАВИ

Нещодавно начальником відділу з організаційно-інформаційної роботи управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Наталією Колісник у загальноосвітніх школах сіл Боромля та Гребениківка проведені уроки з учнями на тему «Твоя майбутня пенсія».

Мабуть не дивно, що старшокласники задалися питанням: «А навіщо нам в 10 класі думати про пенсію?». А справа тут у тому, що основи пенсійного благополуччя закладаються в молодості. Щоб донести цю важливу інформацію до школярів і проводяться такі уроки.

Пенсійний фонд України – велика структура на яку покладені вкрай важливі функції. І сьогодні держава дає певні інструменти, щоб збільшити своє грошове забезпечення в старості. На уроці Наталія Колісник пройшла по основним моментам роботи управління Пенсійного фонду. І виявилось, що школярі, незнаючі цього, вже стикалися з деякими із них. Хтось із старшокласників підробляв на літніх канікулах, а це значить в накопичувальній частині пенсії підлітків, вже з’явились перші кошти. Також Наталія Михайлівна дала пораду школярам завжди задавати питання роботодавцю: «Чи контролює він внески до Пенсійного фонду?».

Школярі дізналися як нараховується майбутня пенсія, чим відрізняється солідарна система від накопичувальної.

Старшокласники не просто уважно вислухали спеціаліста Пенсійного фонду, а й після дзвоника зробили корисні для себе висновки про те, що отримують від таких уроків багато досвіду, а потім з цим досвідом набагато простіше орієнтуватися в житті та зможуть відразу приймати активну участь у формуванні своєї майбутньої пенсії.