ТИЖДЕНЬ ПРАВОВИХ ЗНАНЬ В КНИГОЗБІРНЯХ ТРОСТЯНЕЧЧИНИ

У бібліотечних закладах району оформлені  постійно-діючі книжкові виставки, тематичні перегляди літератури правознавчої тематики. Під час Тижня правових знань активізувалась робота бібліотек по проведенню масових заходів із залученням спеціалістів-правників.

У читальній залі районної бібліотеки була проведена надзвичайно цікава та актуальна година права “Бережи мене, закон” для учнів 10-х класів  СШ № 2. На захід були запрошені правники: старший прокурор прокуратури  Тростянецького району Сергій Володимирович Жмурко та начальник районного управління юстиції Володимир Тимофійович  Пилипець.

Сергій Володимирович розповів  молоді про роботу прокуратури, про адміністративні правопорушення, кримінальну відповідальність, судимість, про те , як уникнути тенет злочинності.  А наприкінці свого виступу фахівець дав чіткі і аргументовані відповіді на запитання присутніх.

Володимир Тимофійович Пилипець познайомив учнів з діяльністю районного управління юстиції, з її структурними підрозділами та запропонував старшокласникам вступати до вищих навчальних закладів на правознавчі спеціальності.

У районній дитячій бібліотеці для учнів 7-8 класів СШ № 1 проведена юридична  шпаргалка “Аз і Буки правової науки”. Присутні на заході  Володимир Тимофійович Пилипець та заступник начальника слідчого відділення районного відділу внутрішніх справ Юрій Павлович Жабко  розкрили важливі аспекти правової культури, підвищили знання школярів у рамках цивільного та кримінального права, морально-правових норм поведінки у суспільстві. А діти змогли обговорити проблеми “свободи”, “обов'язку”, “відповідальності”.

Також, в дитячій бібліотеці відбувся правовий калейдоскоп “Чарівний ключик до Країни прав” для учнів 3-А класу СШ № 5. На конкретних життєвих прикладах та матеріалах відомих казок бібліотекарі розкрили дітям основні положення Конвенції про права людини. Повчальною для учасників заходу стала правова довідка “Ти маєш право знати свої права”.

Тут же пройшов і правовий тренінг  “Мир і дружба не дива, або знай свої права”.

Загалом, у бібліотеках району було проведено 11 заходів правознавчої тематики, залучено близько 100 юних користувачів.