ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ ТРОСТЯНЕЦЬКОЇ МОЛОДІ

Нещодавно в районному будинку культури відбулася екологічна акція «Чисте довкілля – здорова планета»  до Всесвітнього дня довкілля за участю старшокласників та  молоді.

Акція розрахована на привернення уваги до проблем навколишнього середовища, на залучення молоді до громадської діяльності, формування екологічної культури, бережного ставлення до оточуючого світу, культури поведінки в природі. У програмі акції була представлена виставка робіт гуртківців ПД та Ю під назвою «Чудеса для людей з непотрібних речей»,  фільми,  фото - відеоряд про проблеми екології та шляхи їх вирішення, виступи агітаційних бригад СШ №5 та ЗОШ №4, які закликали присутніх захищати і берегти довкілля.

Перед школярами виступив заступник міського голови Юрій Миколайович Заєць. У концертній програмі взяли участь дитячі колективи районного будинку культури та палацу дітей та юнацтва. Також в акції взяла участь завідуюча творчою лабораторією обласного науково – методичного центру культури і мистецтв Людмила Володимирівна Горбась, яка дала високу оцінку проведення акції.