НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ

Сьогодні на Тростянеччині шанували тих, хто ціною свого життя та здоров’я захищали світ від небезпечного атому. В районному центрі біля меморіалу жертвам аварії на ЧАЕС відбувся мітинг.

«Ми щороку згадуємо цю страшну катастрофу і тих людей, які її ліквідовували. Вони справжні герої. Перш за все, молоде покоління повинне пам’ятати той безцінний подвиг ліквідаторів, які віддавали своє здоров’я та життя за те, щоб врятувати Україну і світ від радіації. Ми повинні шанувати їх, всіляко допомагати їм. Я схиляю голову перед подвигом наших героїв, які боролися з атомним пеклом», – зазначив виконуючий обов’язки голови Тростянецької районної державної адміністрації.

До заходу долучилося районне та міське керівництво, громадськість та народний депутат України Ірина Купрейчик. Під час мітингу було багато сказано про ліквідацію жахливої трагедії в якій брали участь жителі Тростянецького району. Присутні вшанували пам’ять ліквідаторів, які віддали свої життя, хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника.