«ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ» В УПРАВЛІННІ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ТРОСТЯНЕЦЬКОМУ РАЙОНІ

Із метою ознайомлення з роботою Пенсійного фонду та професійної орієнтації учнів середніх навчальних закладів в управлінні Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі відбувся «День відкритих дверей». У заході прийняли участь 30 учнів старших класів загальноосвітньої школи №5 м. Тростянець.

 

У ході зустрічі перший заступник начальника управління Світлана Григор’єва розповіла учням про систему пенсійного забезпечення, роз’яснила вплив реформ, які сьогодні відбуваються у пенсійному законодавстві на перспективи призначення та перерахунку пенсій у майбутньому та зазначила: «Щоб розраховувати у майбутньому на гідну пенсію, яка забезпечить необхідний рівень життя у непрацездатному віці, кожній людині, особливо у молодому віці, важливо знати і розуміти, як побудувати своє трудове життя, яких дій слід дотримуватись, а від яких утримуватися».Головний спеціаліст відділу надходження, прогнозування платежів, обліку застрахованих осіб та контрольно-перевірочної роботи Владислав Єршов навчив школярів користуватися інформаційним кіоском.

 «Ці кіоски допомагають громадянам самостійно отримувати всі необхідні відомості, не звертаючись до спеціалістів. Завдяки інформаційному кіоску можна отримати інформацію про заробітну плату, з якої сплачені страхові внески, про страховий стаж та пільгові умови праці. Крім цього, тут можна ознайомитися з графіками прийому громадян спеціалістами управління та списком документів, які потрібні для призначення пенсії», – зауважив спеціаліст. Також, Владислав Єршов повідомив учнів, що, не виходячи зі своєї домівки, використовуючи всесвітню мережу Інтернет можливо дізнатися про всі питання пенсійного забезпечення на веб-порталі Пенсійного фонду України.

Увагу учнів було акцентовано на необхідності легалізації заробітної плати та робочих місць, так як кожного працюючого сьогодні хвилює його майбутнє забезпечення в пенсійному віці.

Треба відзначити, що учні були досить зацікавленими та задавали багато запитань, на які були  надані їм вичерпні відповіді та роз’яснення.