ВИСТУП ТРОСТЯНЕЦЬКОГО ТЕАТРАЛЬНОГО ГУРТУ НА ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ

Із метою виявлення й підтримки творчих здібностей дітей і молоді, популяризації театрального мистецтва, удосконалення виконавської майстерності учнівської молоді, вихованців і керівників гуртків у м. Суми  відбувся обласний конкурс дитячої театральної творчості.

На базі Сумського державного університету було підбито підсумки свята театрального мистецтва. Протягом 2013-2014 навчального року дитячі творчі колективи театрального мистецтва плідно працювали над створенням театральних шедеврів – вистав. І ось 12 кращих театральних колективів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів – переможців відбіркових районних, міських етапів презентували свої доробки на обласному етапі конкурсу. За умовами конкурсу виступи театральних колективів пройшли у двох номінаціях: «Драматичний театр» та «Музичний театр».

Театральний гурт «Веселі кадри» Комунального позашкільного навчального закладу Тростянецької районної ради «Палац дітей та юнацтва» (керівники Фоміна А. В. та Бєльська А. І.) на розсуд журі представив уривок з п’єси «12 місяців». Журі відмітило яскраву гру Бобрової Карини, яка виконувала роль бабиної доньки. Також відмітили і новітній підхід нашого гурту до зміни декорацій. Тростянецький виступ театралів був високо оцінений журі. Тож наш колектив посів третє місце.

Вітаємо юних театралів та їх керівників з перемогою!