СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ ШКІЛ ТРОСТЯНЕЦЬКОГО РАЙОНУ

У КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва» пройшов семінар-практикум для педагогів-організаторів шкіл району. В його роботі взяли участь представники 9 навчальних закладів: Білківського, Боромлянського НВК,  Кам’янської, Новгородської, Буймерської ЗОШ, міських СШ №1, СШ №2, СШ №3 та ЗОШ №4.

Заступник директора КПНЗ ТРР «Палац дітей та юнацтва» Е. А. Омельчук виступила перед присутніми з доповіддю на тему «Використання інтерактивних технологій в роботі педагога-організатора». Також було показано ряд презентацій з історичного краєзнавства, з якими вихованці Палацу виступали на різних конкурсах і посідали призові місця.

Методист ПДтаЮ по роботі з дитячими організаціями І. В. Терещенко провела з педагогамии обговорення районного етапу конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування.

Перед присутніми виступила головний спеціаліст районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді С. В. Сізарєва, яка ознайомила педагогів з роботою, яка проводиться центром в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Культор-оганізатор Палацу О. К. Овєчкіна надала педагогам-організаторам практичну допомогу з організації дозвілля в пришкільних оздоровчих таборах. Присутні мали можливість ознайомитися зі сценаріями масових заходів, конкурсів, які проводилися з вихованцями оздоровчого табору «Веселка» Палацу дітей та юнацтва.

На останок керівник  гуртка спортивного бального танцю Н. І. Риженко надала практичні рекомендації по проведенню районного випускного вечора для педагогів сільських навчальних закладів.

Семінар-практикум пройшов у дружній, невимушеній  атмосфері. Педагоги ділилися набутим досвідом і обговорили плани на майбутнє.