ВОЛОДИМИР ШУЛЬГА: «МИ НЕ ДОПУСТИМО ХАОСУ ТА РОЗБРАТУ НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ»

Голова облдержадміністрації закликав жителів Сумщини об'єднатися довкола української державності та повідомляти про факти прояву сепаратизму в області

«Нині Україна переживає чергову хвилю сепаратистських акцій, інспірованих та профінансованих Російською Федерацією. Наявні факти підтверджують, що під виглядом звичайних людей на українській території орудують спецпризначенці з конкретною метою – дестабілізувати внутрішньополітичну ситуацію та дискредитувати демократично-патріотичні сили», – підкреслив Володимир Шульга.

На його думку, Україна довго терпіла прояви сепаратизму на своїй території, але безчинствам має прийти край. Українська сторона повинна дати відсіч іноземній агресії. Тому зараз головне завдання – повний контроль над ситуацією, виявлення провокаторів, посилення роботи на кордоні.

«Ми маємо дати належну відповідь проявам сепаратизму. На Сумщині сепаратизм не пройде. Тут всі – за цілісну і незалежну Україну, за мир і спокій. Не дамо посіяти хаос та розбрат на рідній землі. Ми повинні об'єднатися навколо української державності та захищати правопорядок на вулицях, підприємствах, посилити охорону адміністративних будівель та стратегічних об'єктів», – закликав голова облдержадміністрації.

Володимир Шульга звернувся до жителів області з проханням повідомляти про наявні факти дестабілізаційної діяльності та сепаратизму на Сумщині до управлінь СБУ та МВС, військових частин, органів влади та органів місцевого самоврядування.

Телефон довіри Служби безпеки України: 0-800-501-482.