ТРОСТЯНЕЧЧИНА ВИЗНАЧИЛА КРАЩИХ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

10 квітня у Тростянецькому районі відбувся щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець». Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Конкурс відкрила керівник апарату Тростянецької районної державної адміністрації Лариса Григорець. Вона щиро привітала конкурсантів та наголосила на тому, що – це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника. Конкурс покликаний сприяти розвитку кадрового потенціалу державної служби, розбудові безперервної системи підвищення кваліфікації посадовців.

У цілому, Конкурс проводиться у три етапи:

І етап на місцевому рівні протягом березня-квітня;

ІІ етап на регіональному рівні протягом травня-червня;

ІІІ етап на державному рівні протягом вересня-жовтня.

У І етапі конкурсу на місцевому рівні прийняло участь 18 чоловік. Конкурс проходив у 2-х номінаціях: «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Конкурсантам було запропоновано виконати завдання І, ІІ та ІІІ турів. І тур –тестові завдання, ІІ тур – ситуаційні завданя складання ділових документів, ІІІ тур - тестові та практичні завдання зі знання комп'ютера.

Цього ж дня організаційним комітетом на засіданні було розглянуто матеріали та наступного дня оголошено результати виконання конкурсних завдань учасниками.

Переможці І етапу Конкурсу серед працівників апарату Тростянецької РДА у номінаціях:

«Кращий керівник» – Петрова Каріна Миколаївна (Начальник відділу розвитку підприємництва та споживчого ринку управління економічного розвитку і торгівлі Тростянецької РДА).

«Кращий спеціаліст» – Чащина Руслана Володимирівна (Головний спеціаліст відділу регіонального розвитку управління економічного розвитку і торгівлі Тростянецької РДА).

Конкурсантів привітали щирими оплесками та побажали успіхів у подальшій участі в ІІ етапі Конкурсу на регіональному рівні.