ПАМ’ЯТАЙМО СЬОГОДНІ ПРО ПЕНСІЙНЕ МАЙБУТНЄ

 Із метою формування у молодого покоління відповідального ставлення до свого майбутнього, загальних уявлень про сферу пенсійного забезпечення, начальником відділу з організаційно-інформаційної роботи управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі Наталією Колісник продовжується проведення роз'яснювальної роботи серед учнівської молоді міста.

8 квітня 2014 року проведені уроки з учнями 9-11 класів Тростянецької загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів №2 на тему «Твоя майбутня пенсія». Були розглянуті такі питання: що таке пенсія, від чого залежить її розмір, хто і яким чином її виплачує, яку роль у цих процесах відіграє держава, різноманітні державні та недержавні органи та особисто кожна людина.

Чимало запитань від юних слухачів свідчать про те, що пенсійне майбутнє їм не байдуже.Тож учні переконані: щоб мати гарантований достаток на схилі літ, про це слід подбати змолоду.

А для розширення своїх знань з пенсійної тематики підростаючому поколінню рекомендовано використовувати електронний ресурс веб-порталу Пенсійного фонду України.