НА АПАРАТНІЙ НАРАДІ БУЛО РОЗГЛЯНУТО РЯД ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ

7 квітня у стінах Тростянецької РДА відбулася апаратна нарада, яку провів виконуючий обов’язки голови Тростянецької районної державної адміністрації Павло Роженко.

Присутніми на нараді були всі керівники структурних підрозділів РДА, організацій та установ району. На обговорення було винесено два питання. По першому «Про функціонування підрозділу місцевої пожежної охорони в сільській місцевості» виступив начальник ДПРЧ-24 Тарас Гойдик.

Він  коротко доповів про функціонування пожежної безпеки в сільській місцевості. Зокрема зазначив, що протягом 2013 року органами державного пожежного нагляду здійснювались пожежно-профілактичні заходи, направлені на зменшення кількості пожеж, загибелі на них людей та зменшення матеріальних втрат від пожеж. Доповідач також акцентував увагу на проблемах та недоліках підрозділів пожежної охорони в сільській місцевості, у зв’язку з нестачею коштів.

Підбиваючи підсумки Павло Роженко поставив завдання щодо усунення недоліків у діяльності пожежних команд у сільській місцевості та зобов’язав розробити відповідні заходи для залучення коштів, бо на людському житті економити не можна.

Далі прозвітувала начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату Тростянецької РДА Аліна Басова. Тема доповіді: «Про функціонування веб-сайту місцевих органів виконавчої влади Тростянецького району».  Начальник відділу зазначила, що офіційний сайт інформує  громадськість про діяльність  органів влади, сприяє  прозорості і довірі у відносинах між державою і громадянами, відкритості адміністрації для громадського контролю.

За результатами апаратної наради дані відповідні протокольні доручення.