БІБЛІОТЕКА В ГОСТЯХ У "ВЕТЕРАНА"

Останнім часом Тростянецька районна бібліотека тісно співпрацює з багатьма організаціями міста, представники яких є частими гостями на бібліотечних заходах.

2 квітня представники бібліотеки завітали до  Тростянецької районної організації ветеранів війни та праці «Ветеран», куди були запрошені на чергове засідання. Мета візиту – ознайомлення з новими формами бібліотечної роботи. Про все це розповіла присутнім директор бібліотеки Людмила Єфремова.

З нагоди 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка для членів цієї організації провідний бібліограф Зоя Каруна провела експрес-інформацію «Тарас Шевченко і Сумщина». Вона розповіла про цікаві факти життя Великого Кобзаря пов’язані із Сумщиною та детальніше зупинилася на дружніх відносинах Т.Шевченка з нашим земляком, поетом, художником Петром Максимовичем Соколовим (Соколенко).

   Завідуюча відділом обслуговування Алла Новікова ознайомила присутніх з літературою, яка користується найбільшим попитом, новими надходженнями, з періодичними виданнями бібліотеки та запросила всіх долучитися до читання і стати користувачами книгозбірні.