ПРАВОВА ДОПОМОГА У РАЙОННІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Серед основних завдань бібліотечної роботи на виконання Програми правової освіти населення - є популяризація юридичної літератури та надання допомоги користувачам в отриманні інформаційного орієнтиру в світі права і закону.

27 березня в читальній залі районної бібліотеки відбулася зустріч із правознавцями та спеціалістами «Поклич на допомогу правознавця». Чіткі, вичерпні відповіді на запитання присутніх надавали: начальник районного управління юстиції Володимир Пилипець, начальник відділу державної виконавчої служби Олександр Шлімаков, завідуюча сектором реєстраційної служби районного управління юстиції Ірина Смірнова, головний спеціаліст відділу держземагенства в Тростянецькому районі Юлія Близнюк.

Відвідувачів цікавила експертна оцінка землі, питання щодо земельних паїв, переоформлення земельних ділянок, нарахування пенсій за віком та багато інших питань.

Бібліотекарі в свою чергу підготували книжкову виставку – фактограф «Права і обов’язки громадян», де представили законодавчі документи, юридичну літературу та періодику.