«БИТВА ХОРІВ» НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

На Тростянеччині у районному будинку культури відбувся перший районний конкурс хорового мистецтва, який проходив у рамках соціально-культурного проекту «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине», приуроченого 200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Участь в конкурсі взяли 10 хорових колективів: 5 міських шкіл та 5 сільських навчальних закладів.

Впродовж двох днів (25 – 26 березня) відбувалася запекла боротьба між конкурсантами. Першого дня змагалися сільські колективи, а наступного – міські. У виступах хорових колективів прозвучало по три твори: пісня на вірші Тараса Григоровича Шевченка, українська пісня та сучасна пісня.

27 березня відбувся гала-концерт та нагородження переможців конкурсу. Серед міських хорових колективів перемогу здобув колектив «Патріоти» спеціалізована школа №5 (керівник Лариса Бабич), серед сільських - перше місце зайняв колектив «Гармонія» Боромлянський навчально-виховний комплекс (керівник Євген Катриченко). На цей урочистий захід завітали голова Тростянецької районної державної адміністрації Едуард Холодов та голова районної ради Олександр Олійник. Посадовці подякували за професіоналізм всім учасникам та вручили переможцям сертифікати на 5 тисяч гривень.

Хоровий фестиваль став знаковою подією у житті району. Такі заходи сприяють популяризації традицій та звичаїв українського народу, їхньої багатої культурної спадщини.