ПАВЛО РОЖЕНКО: "ЛЮДИ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОЇ УВАГИ"

26 березня відбулося засідання районної координаційної ради з вирішення питань осіб з обмеженими фізичними можливостями під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Роженка.

«Всі установи та організації,  що  покликані допомагати людям з особливими потребами мають тісно співпрацювати. Наша мета направлена на підвищення рівня соціального захисту населення даної категорії», - зазначив керівник.

У засіданні взяли участь начальник управління соціального захисту, заступник начальника управління соціального захисту населення, начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації апарату, голова Тростянецької районної організації інвалідів, директор Тростянецького районного центру соціальних служб для сімۥї, дітей та молоді, начальник обслуговування та розгляду звернень громадян управління Пенсійного фонду України в Тростянецькому районі, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва, начальник фінансового управління, голова лікарсько-консультативної комісії комунального закладу «Тростянецька центральна районна лікарня».

На засіданні були розглянуті питання:

- про стан пенсійного забезпечення інвалідів в Тростянецькому районі в 2013 році;

- про стан первинного виходу на інвалідність та реабілітація інвалідів працездатного віку за підсумками 2013 року;8

- про порушення вимог ст.19, 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні, несвоєчасність надання звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів до Сумського обласного Фонду соціального захисту інвалідів;

- про роботу координаційної ради за 2013 рік.