У ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ТА РАЙОННОЇ ВЛАДИ СПІЛЬНА МЕТА

З метою реалізації в регіоні завдань Президента України Віктора Януковича щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики, при Тростянецькій райдержадміністрації працює громадська рада. На цьому тижні вона провела чергове своє засідання.

ЮРІЙ ЧМИРЬ: «ЗА НАМИ ЛЮДИ ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»

Голова облдержадміністрації привітав працівників органів місцевого самоврядування із професійним святом та наголосив на необхідності формування місцевих бюджетів на 2014 рік 

«День місцевого самоврядування – це друге після Дня незалежності свято демократії України. Ми першочергово вирішуємо ті питання, які хвилюють людей. Налагоджено успішний діалог з громадою. Оновлюються школи, дитячі садки, фельдшерсько-акушерські пункти, будинки культури», – зазначив керівник регіону.

«ТІЛЬКИ У МИРІ МОЖНА ДОСЯГТИ КОМПРОМІСУ»

Про це голова облдержадміністрації зазначив у Зверненні до жителів Сумщини з приводу політичної ситуації в державі

«Ми підтримуємо виважені дії Президента України Віктора Януковича, який закликає українців до діалогу, злагодженості та спокою. Тільки таким чином можливо вирішувати питання в країні, яка має тисячолітню історію і європейські цінності. Українці, як єдиний народ, повинні консолідувати свої зусилля навколо ідей миру і стабільності», – йдеться у Зверненні до жителів Сумщини.

ІНТЕРЕСИ ЛЮДЕЙ ПЕРШ ЗА ВСЕ

2014 рік має стати роком динамічного розвитку Сумщини, про це Ігор Яговдик говорив під час апаратної наради

«Інтереси людей перш за все. Таке завдання ставить Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ. Згідно з новою Програмою економічного та соціального розвитку області 2014 рік має стати роком динамічного розвитку Сумщини», – зазначив Ігор Яговдик.