ГРАФІКИ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН


Працівники відділу документообігу, організаційної та інформаційної діяльності апарату Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області здійснюють попередній запис громадян з особистих питань на прийом до голови, заступника голови з питань соціально-економічного розвитку територій  та керівника апарату Тростянецької районної державної адміністрації. У зазначений день громадяни приймаються з усіх питань, віднесених до повноважень Тростянецької районної державної адміністрації.

Телефон: (05458) 5-10-80, 5-14-90.


Надіслати звернення до керівництва Тростянецької районної державної адміністрації із використанням мережі Інтернет можна за електронною адресою:

 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Вимоги до електронного звернення(ст. 5 Закону України  «Про звернення громадян»)

У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертаєтьсязаявнику з відповідними роз’ясненнями.

Відповідно до статті 38 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" "громадяни звертаються до місцевих державних адміністрацій у вирішенні питань, що належать до сфери повноважень місцевих державних адміністрацій".