КОЖЕН ЖИТЕЛЬ СУМЩИНИ МАЄ ВІДЧУВАТИ СЕБЕ НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ ВІЛЬНО ТА ЗАХИЩЕНО, – РОМАН ГРИЩЕНКО

Такими словами голова облдержадміністрації Роман ГРИЩЕНКО звернувся до нового керівника поліції Сумської області Олександра АНОХІНА під час його представлення складу Головного управління Нацполіції

Роман Грищенко зазначив, що сьогодні й на мирних територіях України, на жаль, інколи відбуваються надзвичайні події, як це сталося днями у Луцьку. Тому поліція Сумщини повинна цілодобово стояти на сторожі безпеки жителів області.

Голова облдержадміністрації висловив сподівання, що Олександр Анохін докладе максимум зусиль, щоб охорона правопорядку на Сумщині здійснювалася на високому рівні, а працівники поліції мали заслужений авторитет і повагу серед земляків.

Руслану ПИНЯЗІ очільник облдержадміністрації подякував за хорошу роботу на посаді керівника Головного управління Національної поліції в Сумській області та вручив Подяку голови облдержадміністрації. 

Довідково. Олександр Анохін, полковник поліції, народився 16 вересня 1977 року у Донецькій області. Розпочав службу в органах внутрішніх справ у 1994 році. Працював на різних керівних посадах у Донецькій області, начальником відділу координації діяльності правоохоронних органів, військових та громадських формувань УМВС України в Херсонській області. 7 листопада 2015 року був призначений заступником начальника Головного управління Національної поліції в Херсонській області. 3 травня 2018 року працював начальником Головного управління Національної поліції в Миколаївській області.