ПІДСУМКИ РОБОТИ ВІДДІЛУ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ЗА 2018 РІК

26 грудня 2018 року на апаратній нараді при голові Тростянецької районної державної адміністрації начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тростянецької районної державної адміністрації  доповідала про підсумки роботи відділу ведення Державного ресстру виборців апарату Тростянецької районної державної адміністрації Сумської області за 2018 року

 

Відповідно до статті 22 Закону України “Про Державний реєстр виборців в 2018 року суб'єктами подання своєчасно надано для опрацювання 768 відомостей щодо 2564 осіб та працівниками відділу було створено 40 ініціативних відомостей щодо 377 осіб. Сформовано 21 переадресування до інших відділів ведення Державного реєстру виборців та отримано переадресування сформовані іншими відділами ведення відносно 62 виборця. Опрацьовано та сформовано звернення від інших відділів ведення щодо 369 осіб та інше.

Відповідно до пункту 16 статті 22 Закону “Про Державний реєстр виборців” щомісяця до 5 числа сільські та міський голови подають органу ведення відомості про найменування нових та перейменування вулиць та присвоєння номерів новим будинкам і зміну нумерації існуючих будинків. В 2018 році працівниками відділу було опрацьовано 77 обставин щодо створення карток нових будинків на підставі рішень виконкомів місцевих рад району та приєднання їх до меж відповідних виборчих дільниць, які діють на постійній основі.

При опрацюванні отриманих відомостей періодичного поновлення, звернень виборців, за результатами перевірок адресного реєстру бази даних та в результаті проведення додаткових робіт щодо виправлення неправильностей у персональних даних виборців, в разі виявлення розбіжностей, проводиться уточнення персональних даних виборців шляхом надсилання запитів до органів, закладів, визначених статтею 22 Закону. В 2018 році було сформовано 83 запити відносно уточнення персональних даних щодо 2288 виборців. Відповіді на запити було отримано та своєчасно опрацьовано.

Станом на 20.12.2018 року було видано 820 наказів начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Тростянецької районної державної адміністрації щодо внесення відповідних змін відносно персональних даних 3530 осіб, а саме: про внесення запису до бази даних реєстру- 145 наказів, відносно 239; про внесення змін до ідентифікаційних персональних даних виборця у реєстрі 597 наказів щодо 2662 особи; знищення запису - 78 наказів відносно 629 осіб. Було зареєстровано 6 заяв виборців: щодо включення до Державного реєстру виборців - 1; щодо зміни ідентифікаційних даних та місця проживання - 5. У відповідності до статті 21 Закону України “Про Державний реєстр виборців”в 2018 році, надійшло 19 запитів виборців про отримання інформації щодо змісту персональних даних.

Постійно проводиться робота з сільськими радами з питань внесення змін до реєстру постійних виборчих дільниць. Більшість змін (в основному зміна меж дільниць) було таких, що не потребували формування Подання до ЦВК — 77 зміни та 4 подання до ЦВК щодо внесення змін до виборчих дільниць.

Виборів на території Тростянецького району за даний період не було.

В цьому році всі працівники відділу пройшли навчання в м.Суми:

-   26.02.2018 для начальників ВВ ДРВ та 25-26.09.2018 для головних спеціалістів відділу відбувся тренінг “Взаємодія органів державного реєстру виборців з виборчими комісіями”.

-   26-27.09.2018 підвищення кваліфікації для начальників відділів ведення Державного реєстру виборців за програмою тематичного короткострокового семінару “Використання новітн; інформаційних технологій у виборчому процесі: виклики, ризики, перспективи”.

      Щоквартально при керівникові апарату проводились наради з відповідальними органів реєстрації та постійно проводяться робочі наради щодо правильності заповнення відомостей періодичного поновлення про виборців, надаються консультації та методично-практична допомога та інше.

фото 1.jpg