СЕМІНАР НАЧАЛЬНИКІВ ВІДДІЛІВ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

26 по 27 вересня 2018 року у м.Суми у приміщенні Сумського центру післядипломної освіти пройшло навчання начальників відділів ведення Державного реєстру виборців Сумської області за програмою тематичного короткострокового семінару “Використання новітніх інформаційних технологій у виборчому процесі: виклики, ризики, перспективи”.

Першого дня слухачі семінару у ході лекцій та тематичних зустрічей були проінформовані з питань застосування новітніх інформаційних технологій, де Україна має низку успішних прикладів. Насамперед про єдину інформаційно-аналітичну систему “Вибори” та автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему “Державний реєстр виборців”, з якою мають повсякденний досвід роботи. Також були розглянуті питання організації та проведення перших виборів депутатів і старост об’єднаних територіальних громад, основні положення антикорупційної політики в Україні, етичні засади ділового спілкування державних службовців, удосконалення роботи щодо ведення діловодства органу ведення Державного реєстру виборців та інші.

Як позитивний приклад використання новітніх інформаційних технологій приведено запровадження електронної форми наказів, на яку у Сумській області перейшли всі відділи ведення Реєстру.

На другий день семінару для начальників відділів ведення Державного реєстру виборців, на базі відділу ведення апарату Путивльської районної державної адміністрації, проведено круглий стіл з актуальних питань діяльності органів ведення Реєстру. За підсумками проведення цього навчання слухачі отримали відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації.

2.jpg                           3.jpg

4.jpg