ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ПОВІДОМЛЯЄ:

Шановні виборці!
Запрошуємо перевірити свої дані в відділі ведення Державного реєстру виборців Тростянецької районної державної адміністрації за адресою: м.Тростянець, вул.Благовіщенська, 3, кабінет № 40 (третій поверх). Телефон для довідок 5-15-83. Особливо це стосується виборців:
- які досягли вісімнадцятирічного віку та голосуватимуть вперше;
- які під час виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто;

- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;
- мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли);
- виборців, колишніх військовослужбовців строкової чи контрактної служби;
- нездатні самостійно пересуватися (медичний висновок), через уповноважених осіб;
- які перебували на консульському обліку у відомчих установах МЗС;
- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі.
Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати “Особистий кабінет виборця”, на сайті Державного реєстру виборців за прямим посиланням www.drv.gov.ua. Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану вами електрону пошту надійде відповідь з результатом перевірки. Система автоматично сформує доручення відділу ведення, за яким ми проведемо додаткову перевірку та у разі підтвердження внесемо необхідні виправлення до Реєстру. В разі відсутності виборця в реєстрі, необхідно безпосередньо звернутись до органу ведення реєстру за своїм місцем реєстрації.
Відділ ведення Державного реєстру виборців працює з понеділка по четвер з 8:00 до 17:15(в п’ятницю до 16:00), обідня перерва з 12:00 до 13:00. При собі необхідно мати паспорт громадянина України, або тимчасове посвідчення громадянина України.