ГРОМАДСЬКА РАДА РОЗГЛЯНУЛА ПОРОГРАМУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ТА БЮДЖЕТ РАЙОНУ

Сьогодні громадська рада при Тростянецькій районній державній адміністрації на своєму засіданні під головуванням Сергія Крюкова розглянула два найважливіших документа для розвитку району на майбутній рік

Програму соціально–економічного розвитку Тростянецького району на 2019-2021 роки представникам громадськості представила перший заступник голови Тростянецької райдержадміністрації Лілія Гонтар. Заступник голови РДА Аліна Шацька надала вичерпну інформацію про плани щодо функціонування соціальної сфери району, а заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Олена Горошко доповіла про проект бюджету на 2019 рік.

 
Крім цього, члени громадської ради вирішили звернутися до міської ради та Держпродспоживслужби про надання інформації щодо дотримання міськими торговими закладами законодавства в частині оформлення вивісок з назвами магазинів та товарних цінників на державній мові. 
Також розглядався орієнтовний план консультацій з громадськістю на 2019 рік.

Питання порядку денного активно обговорювалися членами засідання. Усі рішення та рекомендації було внесено до протоколу засідання.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещении ÐÐ° данном изображении может находиться: 1 человек, борода и текст