НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ БУЛО ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ З ТРОСТЯНЕЦЬКОЮ РДА

Учасники громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації за участю голови Тростянецької районної державної адміністрації Олега Сипка, першого заступника голови РДА Лілії Гонтар та заступника голови райдержадміністрації Аліни Шацької провели засідання, яке відбулось сьогодні, 15 травня

В ході засідання учасники обговорили питання про виконання місцевих бюджетів за І квартал 2019 року та зміни в порядку призначення державних субсидій з 1 травня 2019 року.
Також під час засідання громадської ради відбулося підписання меморандуму про взаємодію і співробітництво між Тростянецькою районною державною адміністрацією в особі голови Тростянецької райдержадміністрації Олега Сипка та місцевими інституціями громадянського суспільства в особі голови громадської ради Сергія Крюкова. Даний документ передбачає та підтверджує спільні прагнення громадських організацій, які діють на території району, та виконавчої гілки влади до ефективного діалогу та спільного прийняття важливих для Тростянеччини рішення.
По завершенню розгляду планових питань члени громадської ради мали змогу отримати від керівництва району відповіді на актуальні питання життєдіяльності району.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                                      Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                                    Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                             Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.