ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

28 лютого відбулося засідання громадської ради при Тростянецькій районній державній адміністрації під головуванням заступника голови громадської ради Сергія Федченка

До порядку денного було включено питання про виконання бюджету Тростянецького району за 2018 рік, виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2018 рік, про дотримання міськими торговельними закладами законодавства в частині оформлення вивісок з назвами магазинів та товарних цінників на державній мові та питання «Партнерство “Відкритий Уряд” – багатостороння міжнародна ініціатива, яка покликана об’єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян».

Участь у засіданні взяли перший заступник голови Тростянецької районної державної адміністрації Лілія Гонтар, заступники голови Тростянецької районної державної адміністрації Аліна Шацька, заступник Тростянецького міського голови Володимир Злепко, начальник Тростянецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Сергій Шаповал та члени громадської ради.
Засідання відбулося конструктивно та пройшло в робочій атмосфері.
Проголосувавши одноголосно за питання порядку денного, члени громадської ради мали змогу отримати відповіді на поставлені питання запрошеним на засідання доповідачам. Останні, в свою чергу надали відповіді на всі поставлені запитання в межах своєї компетенції.
Членами громадської ради було визначено наступну дату засідання та питання, які будуть на неї винесені.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                           Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.                          Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.

Світлина від Тростянецька районна державна адміністрація Сумської області.