ПАВЛО РОЖЕНКО: МИ ПОВИННІ ПРИЙМАТИ ВИВАЖЕНІ РІШЕННЯ, ЩОБ УПЕРЕДИТИ ПОТРАПЛЯННЯ ДІТЕЙ ДО ЗАКЛАДІВ, ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ІНСТИТУЦІЙНИЙ ДОГЛЯД

На цьому наголосив заступник голови Павло РОЖЕНКО під час засідання комісії з питань захисту прав дитини

На порядок денний було винесено питання стосовно надання дозволу на влаштування дітей до закладів, що здійснюють інституційний догляд, про влаштування дитини до Сумського обласного спеціалізованого будинку дитини на повне державне забезпечення.

«З червня в Україні затвердили новий порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей. Відповідно до нього питання про доцільність влаштування дитини на цілодобове перебування до закладу розглядається комісією з питань захисту прав дитини на підставі заяви одного з батьків дитини або особи, яка їх замінює, у якій зазначається причина влаштування дитини, бажаний строк її перебування у закладі», - зауважив заступник голови Павло РОЖЕНКО.

З кожного заслуханого на комісії питання прийнято відповідне рішення, виконання якого спрямовано на захист прав та інтересів дітей. По завершенню розгляду винесених на комісію питань, Павло Петрович підбив підсумки її роботи та подякував членам комісії за плідну співпрацю у сфері соціально-правового захисту дітей.