ПАВЛО РОЖЕНКО: МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ТОГО, ЯКЕ ПІДРОСТАЮЧЕ ПОКОЛІННЯ МИ ВИХОВАЄМО, ЯКІ ЗЕРНА СПРАВЕДЛИВОСТІ, МУЖНОСТІ ТА ДОБРА В НИХ ЗАКЛАДЕМО. ВІД НАС ЗАЛЕЖИТЬ, В ЯКІЙ КРАЇНІ БУДУТЬ ЖИТИ НАШІ ДІТИ ТА ЯКОЮ МОВОЮ ВОНИ РОЗМОВЛЯТИМУТЬ

На цьому наголосив заступник голови Павло РОЖЕНКО під час засідання комісії з питань захисту прав дитини

«Важливість цього завдання – виростити й виховати гідних українців – посилюється зараз, коли на шляху європейського становлення нашої країни постали нові виклики та випробування. Тільки спільними зусиллями родини, держави та суспільства в цілому зуміємо виховати всебічно розвинених, свідомих та сильних духом громадян, щирих патріотів своєї держави. Ми, дорослі, зобов’язані зробити все, щоби для наших дітей європейське майбутнє України з відповідним рівнем життя та цінностями стало реальністю», - зазначив Павло Петрович.

На порядок денний виносилися питання щодо надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав відносно малолітнього сина, надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав особи відносно неповнолітнього сина, надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав особи відносно малолітнього сина, здійснення соціального супроводу родини, про порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд виховання дітей затверджений постановою КМУ від 01.06.2020 р. №586 «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричинений корона вірусом SARS-CoV-2, про зміни у Типовому положенні про комісію з питань захисту прав дитини, затвердженими постановою КМУ від 01.06.2020 №585 «Про забезпечення соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах».

Попередньо, усі питання порядку денного були досконально вивчені працівниками служби у справах дітей Тростянецької районної державної адміністрації. Під час засідання були заслухані заявники, члени комісії брали активну участь в обговоренні та вносили свої пропозиції до рішень.

З’ясовані факти, детально вивчені питання та прийняті відповідні рішення в інтересах дітей.