ПАВЛО РОЖЕНКО: ДЕРЖАВА РОБИТЬ ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ ДІТИ ПОЗБАВЛЕНІ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ ВІДЧУВАЛИ УВАГУ ТА ПІДТРИМКУ

На цьому наголосив заступник голови Павло РОЖЕНКО під час засідання комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам щодо придбання житла або призначення грошової компенсації відповідно до Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з держаного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення
На порядок денний виносилися питання стосовно формування потреби та надання пропозицій на розгляд обласної комісії щодо отримання субвенції з державного бюджету, затвердження загального списку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку та стан придбання житла для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, якій були виділені кошти з державної субвенції наприкінці 2019 року.
Було вирішено сформувати потребу та надати пропозиції на розгляд обласної комісії про призначення грошової компенсації особам даної категорії щодо отримання субвенції з державного бюджету. Кількість осіб віком від 16 до 23 років, яким планується виплатити відповідну грошову компенсацію та які перебувають на квартирному обліку. Сума компенсації, пораховано згідно формули даної в Порядку надання субвенції з державного бюджету для однієї особи, складає 381898 грн. з урахуванням витрат на послуги оцінювача.
Павло Петрович зазначив, що на квартирному обліку в Мащанській сільській раді станом на 01.01.2020 року перебуває одна особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.
Також посадовець зауважив, що на квартирному обліку Боромлянської сільської ради перебуває одна особа з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. У 2019 році цій особі була виділена з державного бюджету компенсація на придбання житла. До цього часу жило не придбане, так як особа знаходиться у пошуку квартири в м. Суми.
Було вирішено рекомендувати Боромлянській сільській раді тримати на контролі це питання.
За підсумками наради прийняті відповідні рішення.