НА СУМЩИНІ ВІДКРИВСЯ XIV ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «РОЗМАЙ»

Вітання для учасників та гостей фестивалю від голови Сумської облдержадміністрації Романа ГРИЩЕНКА передав його заступник Віталій МАКСИМЕНКО

«Знаю, що фестиваль «Розмай» – це завжди феєрверк фантазії, фонтан емоцій і, взагалі, особливе довгоочікуване свято для кожного з вас, яке проходить під девізом: «Рости сміючись! Розвивайся граючи! Легко долай труднощі! Впевнено іди до своєї мрії!», – зазначив Віталій Максименко.

За його словами, «Розмай» збирає особливих дітей в одну дружну, єдину родину, де діти можуть поділитися своїми мріями, проблемами, продемонструвати свої таланти, поспілкуватися з однолітками.

«Пандемія коронавірусу, на жаль, внесла свої корективи і у фестиваль «Розмай». Адже із 150 дітей, які є його учасниками сьогодні, лише 72 присутні тут, інші учасники надіслали свої роботи на фестиваль, – зазначив заступник голови облдержадміністрації. – Дорогі діти! Ми захоплюємося вашою наполегливістю, мужністю, вашими талантами, працелюбністю і старанністю. сяйте радістю і гордістю за себе! Ви – великі молодці! Бажаю вам перш за все міцного здоров’я, щастя, любові рідних і близьких».

Довідково. Традиційно фестиваль «Розмай» проводиться на базі відділення змішаного типу Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю в селі Рибці. До участі у Фестивалі запрошені особи з інвалідністю віком від 5 до 25 років, які проживають у Сумській області та на території України.

У цьому році в умовах дотримання карантинних заходів вперше запроваджена нова – дистанційна форма проведення фестивалю. За цією формою проведення огляду журі представлені відеоматеріали надіслані 10 колективами Сумщини (з Путивльського, Шосткинського, Ямпільського районів, міст Глухів, Охтирка, Конотоп, Кролевець, Буринь, Суми) та один колективом із Харкова.

У очній формі проведення фестивалю виявили бажання взяти 4 колективи (72 дитини) – це колективи Сумського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю, Роменського центру комплексної реабілітації для дітей (осіб) з інвалідністю, Білопільського дитячого будинку-інтернату, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сумської районної державної адміністрації.

У рамках фестивалю передбачена соціально-дозвільна програма для учасників, виставка конкурсних малюнків «Маленький мрійник – великий художник», конкурсна фотовиставка світлин сімей, які виховують дітей з інвалідністю «Моя сім’я», а також виставка-продаж творчих робіт «Рибцівський ярмарок 2020».