ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ СТВОРЮЄТЬСЯ РАДА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

Рада молодих вчених є колегіальним виборним дорадчим органом, метою якої є сприяння реалізації прав молодих вчених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, забезпечення їх активної участі у проведенні наукових досліджень та захисту їхніх прав та інтересів

Відповідно до Положення про раду молодих вчених при Сумській обласній державній адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації від 30.04.2020 № 184-ОД  Сумська обласна державна адміністрація утворює ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів представників товариств молодих вчених, наукових установ для формування складу ради. 

Перші п’ять  представників товариств молодих вчених та науковці наукових установ, які виявили бажання працювати в ініціативній групі та подали в електронному вигляді заявку про участь у ній, будуть включені до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу ради.

Пропозиції стосовно включення кандидатур до складу ініціативної групи просимо надавати на електронну адресу Департаменту науки і освіти Сумської обласної державної адміністрації:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

Контактна особа: Олійник Людмила Володимирівна, тел. 36-01-18.